Felajánlás - NoCarb tészták

Megjelent: 2015. szeptember 15. kedd Írta: PKU.hu

Kedves Egyesületi Tagok!

A NoCarb Noodle Kft. jóvoltából felajánlás érkezett. Diétázó tagonként 2 db termékminta-csomagot (NoCarb Lasagne-tészta) ajánlottak fel.
A budapesti központhoz tartozó diétázók SZEPTEMBER HÓNAP FOLYAMÁN átvehetik Kiss Erikától vagy Simon Erikától a budapesti szűrőközpontban ELŐZETES IDŐPONT-EGYEZTETÉS UTÁN (Kiss Erika, tel.:  20/8258299).
A szegedi központhoz tartozó tagjaink a Kabay Gyógyszertár által küldött havi tápszercsomagban kapják meg a termékmintákat.

Figyelmeztetés:
- A termékek közeli lejáratúak (2015.09.30.), ezért kérjük a fenti határidő betartását.
- Külön szeretnénk felhívni a figyelmet a telefonon történő időpont-egyeztetés fontosságára!
- A termék nem száraztészta, így egy tartósító folyadékban van, amelynek felnyitás után jellegzetes kálcium-szaga van. Ez bő vízzel történő lemosás után nem érezhető, a tészta élvezeti értékét nem befolyásolja.
- további részletes ismertető a PKU Magazin őszi számában található.

PKU Egyeület Elnöksége

Wednesday the 26th. . Powered by 888poker review - All rights reserved.