Küldöttgyűlés

Megjelent: 2016. máj. 10. kedd Írta: PKU.hu

Tisztelt Küldöttek!

Tisztelt Tagtársak!

A Magyarországi PKU Egyesület 2016. május 15-én, vasárnap 10:00 órától évi rendes küldött közgyűlést tart, melyre tisztelettel meghívlak/ meghívom.

Amennyiben az eredeti időpontban a küldöttgyűlés nem határozatképes, úgy változatlan napirenddel a megismételt küldöttgyűlés időpontja:

2016. május 15. 10.30 óra

Tájékoztatom, hogy a megismételt közgyűlés a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes az eredeti napirendi pontokkal.

A küldött közgyűlés helyszíne:   1083 Budapest, Bókay János u. 54. I. emeleti tanterem

Napirend:

1. Beszámoló a 2015. évben végzett munkáról a 2015.évi. mérleg elfogadása

Előadó: Németh Andrea, Kovács Péter

A Küldöttgyűlés nyilvános, azon az Egyesület tagjai hozzászólási jogkörrel részt vehetnek.

Kérjük, részvételi szándékodat jelezd e-mailben ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. ), vagy telefonon (3630 493-77-38).

A küldöttgyűlésen szavazni személyesen, vagy meghatalmazott útján lehetséges, amennyiben a meghatalmazást teljes bizonyító erejű okiratba foglalták.

Megjelenésedre feltétlen számítok!

Tisztelettel kérek mindenkit, feltétlen szakítson időt arra a napra, hogy megtegyük az oly fontos és szükséges lépéseket ,eredményes küldöttközgyűlés tarthassunk működésünk sikere érdekében.

Az alapszabály értelmében szavazati joggal az a küldött rendelkezik aki tagdíjfizetési kötelezettségének 2016-ös évben eleget tett.

Jó egészséget, kellemes utat kívánva a találkozóig szívélyes üdvözlettel:

Kovács Péter

Elnök sk.

Budapest, 2016. április 26.