Őszi akció 2017.

Megjelent: 2017. október 20. péntek Írta: Rákos Balázs

Kedves Egyesületi Tagunk!

Örömmel értesítjük, hogy Egyesületünk a PKU‐s családok részére az idén is hirdet ŐSZI AKCIÓT.

Kiegészítő fontos információ:
Szeretnénk tájékoztatni, hogy a Loprofin termékek ára 2017. november 01‐vel jelentősen emelkedni fog.
A Numil Kft.‐vel folytatott egyeztetéseink eredményeként, az áremelkedés a 2017. őszi akciót nem érinti, így az
őszi akció keretén belül még a régi árakon vásárolhatjuk meg a Loprofin termékeket.

Az őszi akció keretében Egyesületünk 6 000 Ft támogatást nyújt minden diétázónak.
Az akció PKU‐s (vagy más veleszületett anyagcsere‐betegség miatt fehérjeszegény étrendet tartó) diétázóként
értendő, tehát pl. ha a családban két PKU‐s él és egyesületi tag, 12 000 Ft az egyesületi támogatás.

Az akció a bónoktól teljesen független!

Az idei akcióban ‐ kísérleti jelleggel ‐ bevezettük azt az opciót, hogy a Loprofin, Glutenix és Fe‐mini termékeken
kívül, a DiétABC honlapján (www.dietabc.hu) megtalálható egyéb diétás termékek is rendelhetők.
Ehhez külön mellékeltünk egy megrendelőlapot, melyen kérjük pontosan feltüntetni a kiválasztott diétás termék
nevét, a rendelni kívánt mennyiséget és árat.

A megrendeléssel kapcsolatos információk

Megrendelését legkésőbb 2017. november 30‐ig adhatja le!

A pontosan kitöltött megrendelőlapot ELSŐSORBAN E‐MAIL‐BEN KÉRJÜK ELKÜLDENI AZ
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. CÍMRE! A levél tárgyába kérjük beírni: „Őszi akció”.

Amennyiben semmiképp nem tudja megoldani az e‐mailes megrendelést, abban az esetben a megrendelőlapot
az alábbi címre küldheti el: DiétABC 1091 Budapest, Üllői út 149.

A postai úton való megrendelés azonban sokkal több időt vesz igénybe, így kérjük inkább használja az
internetes kapcsolattartást.

Fizetési módok és az azokhoz kapcsolódó szállítási információk

ELŐRE UTALÁS:

Ebben az esetben a megrendelés beérkezését követően a DiétABC küldeni fog egy fizetési felszólító
levelet, mely az utalással kapcsolatban minden információt tartalmaz (pontos összeg, bankszámlaszám).
Kérjük, hogy ezt a levelet mindenképpen várja meg, addig ne utaljon!
Az utalás során a közlemény rovatba kérjük, tüntesse fel a megrendelő/diétázó nevét és azt, hogy
„őszi akció”. Az összeg beérkezését követően a DiétABC futárszolgálattal fogja kiszállítani a csomagot.

UTÁNVÉT:
Ebben az esetben a megrendelt termékeket a DiétABC utánvétes csomagként fogja futárszolgálattal
kiszállítani, és a csomag átvételekor, készpénzben kell a csomag ellenértékét a futárnak átadni.
Kérjük, hogy olyan szállítási címet és telefonszámot adjon meg, melyen napközben elérhető!
A csomagokat legkésőbb 2018. január 31‐ig postázza a DiétABC.

A megrendelőlap letöltése PDF formátumban

A megrendelőlap letöltése .docx formátumban

Budapest, 2017. október 16.

Üdvözlettel:
Kovács Péter elnök
Magyarországi PKU Egyesület

Wednesday the 22nd. . Powered by 888poker review - All rights reserved.