Kedves adományozók

Megjelent: 2013. december 18. szerda Írta: Kovács Péter Béla

(Kapcsolódó cikk: Támogatás gyűjtés)

Kedves Adományozók!

Nagyon köszönjük a felajánlásokat a karácsonyi adományozási kezdeményezésünkhöz.

Az Egyesület bankszámlájára beérkezett összeg 126.000 Ft volt, melyből diétás élelmiszereket vásároltunk.

A szülök termék-felajánlásából  35.000 Ft gyűlt össze.

A PKU Egyesület közel 170.000 Ft-nyi diétás termékeket adományozott, valamint a közel 40.000 Ft-os postaköltséget is magára vállalta.

Az adományokból 29 db csomagot készítettünk el, a csomagok elkészítéséért köszönet a lelkes segítő csapatnak.

Nagy örömünkre szolgált, hogy sokan csatlakoztak a kezdeményezésünkhöz és ennek köszönhetően jelentős értékű adományokat tudtunk szétosztani a rászoruló családok között!

Ezúton is szeretnénk a Diétázóknak és Családjaiknak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánni!

2013. december 16.

Buricza Zsuzsanna                                                                                                  Parrag Tamás

PKU Egyesület Elnöke

Friday the 23rd. . Powered by 888poker review - All rights reserved.