Karácsonyi adományozás 2016

Nyomtatás
Megjelent: 2017. január 17. kedd Írta: PKU.hu

Kedves Tagjaink!

Ezúton szeretnénk beszámolni az idei karácsonyi adományozás végkifejletéről.


Pénzbeli adományként 90 ezer forint gyűlt össze 11 családtól, élelmiszer adományt 7 család ajánlott fel, illetve fő támogatónk is csatlakozott a kezdeményezéshez. A két gondozó központból összesen 26 PKUs családot tudtunk támogatni idén. Nagyon jó érzés volt megtapasztalni az örömüket.
Ezúton is nagyon köszönjük mindenkinek, akinek volt lehetősége csatlakozni az akcióhoz és aki segített a lebonyolításában. Bízunk benne, hogy az összefogás hagyománnyá válik, mert ez Egyesületünk alappillére, ezért jött létre és ez tartja életben évről évre.

Az Egyesületi Facebook post a linkre kattintva megtekinthető!

 

 

Partnereink

Sunday the 17th. . Powered by 888poker review - All rights reserved.