Karácsonyi adományozás 2017

Nyomtatás
Megjelent: 2017. november 05. vasárnap Írta: PKU.hu

 

Kedves Diétázók és Családjaik!

 

Így Karácsony közeledtével arra gondoltunk, hogy hagyományt teremtve diétás élelmiszerekkel támogatnánk a rászoruló családokat.

Ha van lehetőséged csatlakozni kezdeményezésünkhöz és Te is szívesen támogatnál másokat, akkor a Magyarországi PKU Egyesület bankszámlaszámára 11714006-20247566 küld el felajánlásod november 30-ig, a megjegyzésbe kérlek, írd bele Karácsonyi adomány.


A pénzbeli felajánlásokból diétás élelmiszereket vásárolunk, és ezt juttatjuk el a családoknak.


Ha esetleg van otthon NEM LEJÁRT olyan diétás élelmiszered, melyet szívesen felajánlanál, ezt az adományodat a pesti Gondozóközpontba Kiss Erikához vagy Simon Erikához (hétköznaponként 7-16 óráig), illetve a szegedi Gondozóközpontba Gyüre Eszterhez juttasd el kérlek szintén november 30-ig.

Ha bármi kérdésed, kérésed lenne, kérjük az alábbi email címre Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyezned kell a JavaScript használatát. írj, illetve a 06304937738-as telefonszámon tudsz érdeklődni.

Segítségedet előre is köszönjük!

 

Partnereink

Tuesday the 17th. . Powered by 888poker review - All rights reserved.